Termoizolační nátěr Maxitherm
s antikondenzačním účinkem

MAXITHERM je speciálně vyvinutý termoizolační nátěr zajišťující úspory na vytápění. Kromě toho je velmi často využíván i k odstranění tvorby plísní na zdech. Má významný antikondenzační účinek – zamezuje kondenzaci vlhkosti na zdi a tím odstraňuje příčinu plesnivění. Působí dlouhodobě, je zdravotně nezávadný a prodyšný. Díky široké škále nabízených barev můžete libovolně kombinovat barevné odstíny Maxithermu dle vašeho požadavku. Aplikace termoizolačního nátěru (termoizolační barvy) je velice snadná a zvládne ji opravdu každý.

termoizolační nátěr

Princip funkce termoizolačního nátěru MAXITHERM

termoizolační nátěr kuličkyV jednoduchosti je síla a to platí i u tohoto nátěru - jeho princip je založený na odrazu tepla, termoreflexi, a zároveň tepelné izolaci. Termoizolační nátěr obsahuje speciální plnivo - miliony dutých mikroskopických sklokeramických kuliček (o velikosti pouhých 10 - 100 mikronů). Sklokeramické mikrokuličky obsažené v nátěru zvyšují povrchovou teplotu zdi a zlepšují tepelnou pohodu v interiéru. Nátěr působí jako „tepelné zrcadlo“ – unikající sálavé teplo odraží zpátky do místnosti. Jeho použitím snížíte tepelné ztráty a výrazně uspoříte náklady na vytápěni.Kde a jak používat termoizolační nátěr (barvu)?

MAXITHERM termoizolační nátěr s antikondenzačním účinkem lze využít k nátěrům venkovním na fasády budov i vnitřním na stěny v interiérech. Jeho efekt se v našich zeměpisných šířkách projevuje hlavně v zimě v úsporách na vytápění, ale např. v USA je hojně využíván i pro zajištění úspory energie na chlazení budov, klimatizaci v letních měsících.

Aplikace termoizolačního nátěru

Aplikace nátěru je snadná - po otevření jej šetrně promíchejte (nátěr neřeďte!) a pomocí malířského válečku nebo štětky jej nanášejte na suchý, odmaštěný, předchozích nátěrů zbavený a penetrací opatřený povrch. Nanášejte jej v několika vrstvách. Mezi jednotlivými vrstvami dodržujte doporučenou cca 12 - 24 hodin v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti.

Hlavní výhody nátěru

  • snížení nákladů na vytápění domu
  • zlepšení tepelné pohody v interiéru
  • zamezení tvorby plísní
  • jednoduchá aplikace a údržba
  • nízké pořizovací náklady, které se navíc rychle vrátí v úsporách na vytápění
termoizolační nátěr kbelik

Termoizolační nátěr MAXITHERM - prodej

Termoizolační-antikondenzační nátěr MAXITHERM lze objednat ve třech baleních:
ceny jsou uvedeny vč. 20% DPH

  • 5 kg   - cena 1.975 Kč
  • 12 kg - cena 4.620 Kč
  • 18 kg - cena 6.930 Kč

penetrační nátěr maxipenPřed nanášením ošetřete zdivo doporučeným penetračním nátěrem:

  • 1 kg Fungicidní hloubková penetrace Maxipen - 279 Kč

Výrobky zasíláme obchodním balíkem České pošty na dobírku. Doprava je ZDARMA.
Dodací lhůta je 2 - 4 pracovní dny.

Pro podrobnější informace navštivte www.maxitherm.cz